Dubové komody v obývačke – harmónia domova

0
683
Dubové komody v obývačke – harmónia domova
Dubové komody v obývačke – harmónia domova

Moderný interiér a dubový nábytok môžu vytvoriť harmonickú a sofistikovanú atmosféru. Využite svoju kreativitu a zakomponujte dubovú komodu do zvyšku vybavenia. Dubové komody sú krásne a vytvoria v obývacej izbe nádhernú kulisu. Prinášame vám tipy, ako sa s komodou v obývacej izbe môžete vyhrať.

Dubové komody v modernom dizajne

Pri výbere dubových komôd dávajte prednosť moderným dizajnom. Hladké línie, minimálne zdobenie a jednoduchý, elegantný vzhľad budú vytvárať krásne spojenie s moderným interiérom. Dubové komody do obývačky sa dajú kúpiť s rozmanitým členením, ktoré je často veľmi praktické. Vyberte si komodu so zásuvkami či dvierkami alebo komodu s policami na umiestnenie dekorácií.

Zladiť dubové komody s ostatným nábytkom v miestnosti je kľúčom k trendovému dizajnu. Ak máte modernú pohovku alebo stôl, zvoľte komody s podobným vzhľadom a farbou, aby vytvorili jednotný a vkusný dizajn. Dubové komody zoženiete v rôznych farebných odtieňoch. Od tradičného hnedého až po svetlejšie tóny. Vyberte farebný odtieň, ktorý bude ladiť s paletou farieb v obývačke.

Komody kombinované s inými materiálmi

Rozmanité prvky ako kov alebo sklo môžu ešte viac zdôrazniť moderný vzhľad komody. Moderné dubové komody do obývačky sú prispôsobené tak, aby sa do nich dala umiestniť technika. Dodatočné poličky pre televízor a audio systém alebo skryté úložné priestory zvyšujú funkčnosť tohto jedinečného kúska nábytku.

Najmodernejším prvkom na komodách sú otvorené priestory. Otvorené regály a poličky na dubových komodách vytvárajú ľahký a vzdušný vzhľad, ktorý je charakteristický pre moderný štýl. Tieto priestory sú ideálne pre vystavenie dekoratívnych predmetov a vytvárajú v priestore pocit priestrannosti.

Využite dubové komody na dekorovanie

Podčiarknite moderný vzhľad obývačky vystavenými dekoráciami. Zrkadlá položené na komode, umelé kvety alebo abstraktné umenie vo forme geometrických sošiek a vázičiek pridajú do interiéru dotyk štýlu. Komodu osvetlite a vytvoríte pomocou tieňov zaujímavý kútik. Na osvetlenie využite stojacie lampy alebo veľmi trendové lampáše.

Zakomponovanie dubových komôd do moderného interiéru obývačky nie je len o estetike, ale aj o vytváraní pohodlného a vkusného prostredia. Správne vybrané a umiestnené komody sa stanú dominantným kúskom nábytku, ktorý bude ozvláštňovať interiér vďaka prírodnej kráse.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter