Ako osvetliť váš byt na jar? Vytvorte jedinečnú kombináciu umelého a prirodzeného svetla

0
977
Ako osvetliť váš byt na jar? Vytvorte jedinečnú kombináciu umelého a prirodzeného svetla

Žiadna miestnosť v dome alebo byte sa nezaobíde bez svetla. Ak túžite rozjasniť tmu a zútulniť svoj jarný domov v modernom štýle, stavte na funkčné závesné svietidlá alebo dizajnové stojace lampy. 

Vybrať vhodné svietidlá do obývačky, spálne, jedálne alebo kuchyne býva občas poriadne náročne. Okrem funkčnosti by ste mali brať do úvahy aj samotné prevedenie a to, koľko denného svetla preniká do miestnosti cez okná.

Trendom sú stojace lampy 

Chcete priniesť do obývačky alebo spálne menej svetla a vytvoriť príjemne prítmie? Skvelou možnosťou sú stojanové lampy, ktoré dokážu zapasovať do akéhokoľvek štýlu.

V ponuke e-shopu Estilofina objavíte stojanové lampy s prírodným vzhľadom, luxusne, extravagantné a za zmienku stoja aj moderné s kovovou konštrukciou. Každá miestnosť si zaslúži dominantu, ktorá nielen ohúri, ale na jej užitočnosť nedáte dopustiť. Presne také sú lampy s jednoduchými stojanmi, veľkými tienidlami a mimoriadne prepracovaným dizajnom.

Ak ste milovníkom minimalistického, retro, boho alebo vintage štýlu stiahnuť môžete aj po lampách s viacerými tienidlami, ktoré sú umiestnené v rôznych výškach. Vďaka nevšednému riešeniu dodajú miestnosti dokonalú dávku svetla.

Čierno-strieborná stojanova lampa Atelier - Estilofina
Čierno-strieborná stojanova lampa Atelier – Estilofina

Závesné svietidlá osvetlia celú miestnosť 

Dizajnové závesné svietidlá sú vskutku výnimočné doplnky. Skvelé je na nich to, že akémukoľvek interiéru a miestnosti dodajú príjemnú atmosféru. Svoje nenahraditeľné miesto majú v obývacích izbách, jedálňach, kuchyni a v jemnejšom štýle nesmú chýbať ani v spálni, či v detskej izbe. Objavte stropné svietidlá a lustre z e-shopu Estilofina, ktoré sa pýšia štýlovým vzhľadom.

Pri výbere sa nebojte extravagantného vzhľadu, tmavých farieb ani originálneho riešenia z recyklovaného dreva, krištáľu alebo skla.

Trendom roku 2023 je teplé svietenie, ktoré nielenže zútulňuje interiér, ale má aj lepší vplyv na zdravie človeka. Nezabúdajte ani na industriálne žiarovky, ktoré majú v tomto roku zelenú.

Závesné svietidlo Colt  - Estilofina
Závesné svietidlo Colt  – Estilofina

Dokonalé denné a umelé osvetlenie 

Prirodzené jarné svetlo by sme mali dokonale využiť. Slnečné lúče a svieža dávka jasnosti nič nepokazí v žiadnej miestnosti. Snažte sa skĺbiť užitočnosť a vizuálnu príťažlivosť osvetlenia. Veľkým pomocníkom v tomto prípade dokážu byť aj krištáľové závesné svietidlá, ktoré sú dômyselné v odraze svetla do priestoru.

Krištálový luster Clasic - Estilofina

Nenechávajte svoju domácnosť v tme a rozhodnite sa pre dizajnovú lampu alebo elegantné závesné lustre z e-shopu Estilofina. Ak chcete docieliť vo vašej domácnosti moderný vzhľad, výber moderných dizajnových svietidiel je skvelý začiatok.