Riflí a rolákov ste sa už nanosili túto zimu dosť? Tieto šaty pre maminy a dcérky sa zapáčia každému!

0
2232

Každá malá slečna chce vyzerať ako jej mamina. A tak jej s radosťou kradne rúž z nočného stolíka, lak na nechty z kúpeľne a dokonca jej prezrie a rozhádže i celý šatník – vyskúša si také šaty, také tielko, takú sukňu, také lodičky… A vtedy nastáva problém – čo s dcérkou, ktorá chce silou-mocou vyzerať ako jej mamina a nie vždy to ide?

Zmena je život 

Vymeniť detský šatník za ten dospelácky alebo naopak nie je jednoduché, zvlášť pre maminy. Ak si na také čosi netrúfate, potom dcérke urobte radosť aspoň jedným spoločným outfitom. Skúste napríklad šaty. 

Poznáte tie, ktoré z vás a z vašej malej parádnice vyčarujú dámy a zároveň budete vyzerať ako dvojičky? Šaty mama a dcéra sú ušité presne pre vás!

Gaba šaty

Tento kúsok nesmie chýbať ani vo vašom šatníku. Prinášame dlhé luxusné šaty pre mamičku a krátke pre slečinku, z ktorých si budete mať problém vybrať. Obe budete výnimočne krásne a okolie na vás nebude môcť oči nechať. Šaty zdobia gombíky na dekolte, pre uľahčenie obliekania je zips. Mamina si k nim môže obuť lodičky a malá dcérka lakovky alebo balerínky pre pohodlné chodenie. Ak si vyčešete vlasy do copa a pridáte napríklad kvietok, keďže na šatách dominuje prírodná potlač – listy – razom sa z vás stanú pôvabné víly.

Strip-Puzdrové šaty

Ani sa nenazdáme a zimné oblečenie pomaly meníme za tielka, kraťasy a krátke šaty. Čo tak už teraz šatník obohatiť o vkusné puzdrové šaty pre maminu a okúzľujúce pre dcérku? Dcérka má v tomto prípade kratší, voľnejší variant a mamina o čosi dlhšie a obtiahnuté sedemosminové šaty, ktoré svojou dĺžkou a strihom budú lahodiť i nižším dámam. Vzor ostáva však nezmenený – ruže, vďaka ktorým obe rozkvitnete. Ak nepatríte medzi nudné dámy, ktoré nedajú dopustiť na vysoké podpätky a dokonale vyfénované vlasy, skombinovať sa dajú aj na športovo – obujte si tenisky, pridajte okuliare a miesto čelenky klobúk. Oblečenie mama a bábätko si zamilujete! Tieto šaty sa totiž dajú objednať od jedného roka, takže ich môžete obliecť dcérke hneď, ako začne robiť prvé kroky.

Lola-šaty s golierom

Milujete štýl Kate Middleton? Jednofarebné čierne šaty s elegantným bielym golierom spravia z maminy a dcérky skutočné vojvodkyne. Hoci šaty pôsobia minimalisticky, ide o skutočne nádherný kúsok vhodný i do mesta, na rande či na kávu s kamoškami. Pri voľbe doplnkov treba postupovať rovnako minimalisticky, postačí nenápadný náramok či hodinky. Do vlasov sa najlepšie bude hodiť mašľa, pre významnejšie udalosti pokojne pridajte fascinátor a najlepšie lodičky telovej farby. Malej parádnici budú najviac svedčať sandáliky alebo pohodlné šľapky. Listovou kabelkou nenápadnej farby nič nepokazíte.

Vo všetkých troch šatách je skvelé, že nemusíte túžobne očakávať jar alebo leto. Nosiť sa dajú v konečnom dôsledku počas celého roka. Silonky stačí vymeniť za pančušky, prechodnú obuv za teplé čižmičky a miesto ľahkého svetríka si obliecť bundu či kabát. Pôvab nestratíte ani takto.