Štýlové plavky na rok 2022: Aký trend si zamilujete?

0
2563
Štýlové plavky
Štýlové plavky

Vybrali sme pre vás najhorúcejšie trendy tohtoročnej plavkovej sezóny. Či už preferujete jednodielne plavky, bikiny alebo fandíte neobvyklým strihom, aj vy si vyberiete model v ktorom zažiarite ako na pláži, tak pri rybníku.

Vypočujte volanie divočiny

Stavíte na neodolateľné kvety alebo snáď nasadíte zvieraciu kožu? Inšpirácia prírodnými vzormi je totiž trendy aj tento rok. Nemusíte cestovať do vzdialených krajín, exotiku si vďaka týmto modelom prenesiete aj k rybníku.

Štýlové plavky

Tip: Ženy s postavou v tvare trojuholníka by mali siahnuť po výraznom hornom diele plaviek, napríklad s tropickým vzorom. Spodný diel by naopak mal byť nenápadný. Opticky tak zväčšia prsia a väčšie boky nebudú také nápadné.

Staňte sa moreplavkyňou

Ktorá z nás by sa nechcela vydať na dobrodružnú plavbu po siedmich moriach? K tejto romantickej predstave sa môžeme aspoň trochu priblížiť vďaka plavkám v námorníckom štýle. Modrá v kombinácii s bielou k letu úplne neodmysliteľne patrí, do kurzu sa ale tiež dostáva kombinácia modrej a červenej alebo fialovej.

Tip: Pestrý spodný diel s riasením, vrstvením alebo volánikmi by mali obliecť ženy s postavou v tvare obráteného trojuholníka. Vďaka nemu si opticky zmenší ramená a zväčší pás.

Nebojte sa asymetrie

Jednodielne a dvojdielne plavky sú klasikou, ktorú všetky milujeme. Čo ale tento rok skúsiť niečo netradičné? Oblečte si k vode asymetrické plavky, ktoré rafinovane kopírujú krivky tela. Budete v nich neprehliadnuteľná!

Tip: Vykrojené plavky pristanú aj ženám s atletickým typom postavy. Asymetrické bikiny so zaväzovaním na bokoch dajú krásne vyniknúť ženským krivkám.

Pohrajte sa s detailmi

Prídu vám jednofarebné plavky nudné? Spestrite si ich neobvyklými prestrihmi alebo zaujímavou aplikáciou. Alebo dajte šancu šnurovaniu či volánikom – niektoré ženy na ne nedajú dopustiť a oprávnene. Klasické „nudné“ plavky dokážu neobvykle spestriť. Nezabudnite, v detailoch je sila!

Tip: Neodporúčame chodiť v plavkách s rôznymi aplikáciami na tobogány. Korálky a iné ozdoby by sa na vodných atrakciách mohli ľahko odtrhnúť a vám by ostali iba zničené plavky.

Vydajte sa do minulosti

Retro bolo, je a vždy bude obľúbeným zdrojom inšpirácie pri navrhovaní bežného oblečenia aj plaviek. Kvetinovým vzorom, veselým farbám alebo nohavičkám s vysokým pásom sa skrátka nedá odolať.

Tip: Potrebujete inú veľkosť podprsenky a nohavičiek? Žiadny problém. Na Astratex.sk si môžete sama nakombinovať veľkosti aj štýly plaviek a jednoducho si tak vytvoriť vlastný neodolateľný model.