Jesenné nechty: Ktoré budú tie vaše?

0
1855

Medzi často opomínané doplnky dámskeho outfitu bývajú aj krásne nechty. Oblečenie, topánky, kabelka, make-up, účes, … všetko je prichystané na jeseň. Sú na to však prichystané aj vaše nechty?

Prírodné farby

Na gélových nechtoch budú pre túto sezónu opäť dominantné práve prírodné farby. Nechajte si spraviť zelené, hnedé, alebo iné zemité nechty, ktoré dokonale splynú s prostredím jesene.

Oblé tvary

Agresívne a dlhé ostré nechty podtrhnuté neónovou farbou nechajte pre letné dni. Na jeseň na vás oveľa krajšie vyniknú umelé nechty  s jemnými tvarmi, ktoré dokonale podtrhnú vašu ženskosť.

Jemné ozdoby

Pekné jesenné ozdoby na nechty zoženiete v každom lepšom obchode s potrebami na tvorbu nechtov. Zmenšeniny gaštanov, šišiek, ale aj rôzne iné tvary dodajú vašim nechtom originálny vzhľad.

Kombinácia nechtov

Aj na jeseň je prípustné kombinovať na nechtoch viac farieb. Pri štyroch nechtoch môžete zvoliť napríklad zelenú farbu a na prsteník si dajte hnedú s čiernou aplikáciou. Takéto nechty sú oveľa modernejšie.

Ladíte s doplnkami?

Vaše nechty by mali ladiť s vaším make-upom, kabelkou, šperkami a inými doplnkami. Že doplnky často striedate? A prečo si nespraviť radosť s novými nechtami každý deň?