VYSKÚŠAJTE PRODUKT ROKU 2018!

0
1379

Nie každý tovar sa môže pochváliť titulom najpopulárnejšieho produktu vo svojej kategórii, jednému z našich výrobkov sa to však podarilo. Pokračujte v čítaní a odhalíme vám víťaza v rámci triedy pleťových sér a emulzií.

Čo si najviac získalo priazeň zákazníkov?

Organizátorom súťaže Produkt roku 2018 je obľúbený portál Heureka, ktorý pravidelne zostavuje rebríček top produktov na základe ich popularity a hodnotení od používateľov. Vďaka podpore našich zákazníkov sa v prostredí českého trhu na vrchol kategórie zoskupujúcej v rámci kozmetiky pleťové séra a emulzie dostal produkt z našej ponuky, ktorým je hyalurónové sérum značky Renovality obsahujúce nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Úlohou tejto kyseliny je ochrana vašej pleti, jej regenerácia a bonus v podobe antivráskového efektu. Súčasťou séra je v menšej miere tiež ružový hydrosol s hydratujúcim a osviežujúcim účinkom pre akýkoľvek typ pokožky.

Používatelia využívajú sérum predovšetkým ako podklad, na ktorý budú následne nanesené kozmetické oleje, ktoré sa vďaka pôsobeniu séra na pokožke udržia lepšie a po dlhšiu dobu. Funkciu podkladu môže plniť aj pred nanesením klasického make-upu a oceníte ho aj za účelom výplne vrások a drobných nedostatkov pleti. Sérum ponúkame v objeme 50 mililitrov a dodávané je spolu s praktickým dávkovačom vo fľaštičke z fialového skla, ktorá sa už stala pre našu značku charakteristickou.

Ako sérum možno používať a pre koho sa hodí?

Spôsob aplikácie hyaluronového séra nie je vôbec zložitý, je však dôležité, aby ste ho pre lepší a trvácnejší efekt realizovali na čistú pleť, ktorá bola odlíčená. V ranných a večerných hodinách tak následne môžete aplikovať pár kvapiek tohto séra na tvár a v prípade záujmu aj v oblasti dekoltu či na krk. Po nanesení odporúčame sérum pomalým a jemným spôsobom vmasírovať do pokožky, aby sa tak rýchlejšie vpilo.

Naše hyaluronové sérum sa dá používať v každom veku a pre potreby kože každého typu, preto sa neváhajte spoľahnúť na odporúčania našich spokojných používateliek a vyskúšať si pozitívne účinky hyaluronového séra aj na vlastnej koži.