Moderný interiérový dizajn priamo u vás v kancelárií? Jednoznačne áno!

0
1278

Dánsky štýl „hygge“ je čoraz viac populárny a niet sa čomu čudovať. Dáni sú posadnutí sviečkami, teplým osvetlením, ktoré pôsobí príjemným a útulným dojmom, a bezpochyby aj krbom, keďže práve praskajúci oheň je niečo, čo musí byť súčasťou každej dánskej domácnosti. Ak by ste chceli tento štýl „preniesť“ nielen ku vám domov, ale najmä na pracovisko, nechajte sa inšpirovať našimi radami!

Vytvorte si príjemnú atmosféru u vás v kancelárií!

Túžite sa v práci cítiť rovnako ako aj doma? V tom prípade neváhajte a oživte priestory na prenájom milými dekoráciami, sviečkami, farebnými šálkami či dekami, keďže aj takéto doplnky dokážu vytvoriť tú pravú, domácu atmosféru! Základom je správne rozmiestnenie kancelárskych potrieb a nepochybne i správne využitie priestorov na formálne a neformálne. Práve neformálne priestory sú skvelé na vedenie vážnejších rozhovorov, keďže uvoľnené prostredie dokáže navodiť úplne iný dojem a koniec koncov zbaviť vás prípadného stresu.

Aj sklady sa dajú skrášliť

Možno sa to zdá na prvý pohľad nepredstaviteľné, ale aj také sklady na prenájom môžete v konečnom dôsledku skrášliť. Počuli ste o vplyve biofílií, teda živých rastlín na pracovný výkon človeka? Ak potrebujete zvýšiť výkonnosť a efektivitu na pracovisku, no zároveň by ste chceli zlepšiť pracovné vzťahy a vytvoriť pohodovú atmosféru, neváhajte a umiestnite na stoly či poličky živé kvetiny. Čím viac, tým lepšie! Je vedecky dokázané, že pohľad na rastliny nás určitým spôsobom upokojuje, zbavuje stresu a prípadného napätia. Skladové priestory na prenájom už nemusia byť fádnym tmavým miestom, kde pracujete ako robot a komfort či domáca pohoda ide bokom. Stačia vám malé drobnosti, tvorivosť a kúsok fantázie a môžete si byť istý, že sa budete cítiť skutočne príjemne!