Overené eurookná zo Slovenska

0
1419

Pre tých, ktorí sú zástancami starších a tradičnejšie domov, sú eurookná či dvere vyrobené z dreva tou správnou voľbou. Avšak to neznamená, že ak vlastníte novostavbu, drevo by malo byť „tabu“. Práve naopak! V súčasnosti sú drevené prvky neodmysliteľnou súčasťou moderných a nadčasových domácností, a to v kombinácií s modernejšími prvkami, ktoré vytvoria akúsi harmóniu a jednotný štýl. Vráťme sa však k téme „eurookná“. Aké sú ich neprekonateľné prednosti?

Klasický a súčasný štýl

Originálne drevo má prirodzený vzhľad a pocit, ktorý je nekompatibilný s iným druhom materiálu. Od klasických tmavých drevín ako je mahagón a javor, až po ľahšie drevo, ako je dub, borovica a čerešňové drevo, množstvo možností môže zvýrazniť vzhľad každého domova. Ako už bolo spomenuté, drevo už dávno nie je vecou tradičných domov, ktoré sú celodrevené. Elegantné a moderné čierne drevené rámy sú jedným z najhorúcejších trendov v dizajne interiéru, tak prečo nedať šancu novým oknám, ktoré dotvoria dizajn vašej domácnosti?

Prírodný izolátor

Overené eurookná od slovenského predajcu pomáhajú izolovať dom efektívnejšie ako takmer akýkoľvek iný typ okna. To môže pomôcť vášmu domovu pred chladom v zime a mierne v lete, keďže aj takýmto spôsobom môžete ušetriť peniaze za účty za energiu v priebehu celého roka.

Ochrana pred zvukom a počasím

Vedeli ste, že kvalitné eurookná poskytujú zvýšenú ochranu pred vonkajším zvukom, pretože hrubšie drevo zablokuje viac vonkajších zvukov ako iné typy okenných rámov? Túto vlastnosť okien môžu oceniť najmä mladé rodiny s deťmi žijúce vo veľkomestách, kde je ruch na dennom poriadku.

Overený predajca, ktorý vás nesklame

Dajte aj vy prednosť slovenským výrobkom a vyberte si drevené okná či moderné vchodové dvere od Stolárstva u Kunaja, ktoré sú vyrobené kombináciou moderných technológií a dlhoročných skúseností profesionálov, ktorým záleží na spokojnosti zákazníkov.