Ako sa obliecť do zimy?

0
2844

Zima už klope na dvere a sem tam sa prihodí aj počasie pod nulou čo znamená, že treba vyťahovať zimné kabáty a bundy. Nielen v lete, ale aj v zime sa dá pekne obliecť a tak vám prinášame zopár tipov ako na to:

Vysoké čižmy

Takéto vysoké čižmy sú teraz naozaj v móde. Vyzerajú štýlovo a naozaj nič nimi nepokazíte. Môžete si zaobstarať čižmy na nízkom ale i vyššom opätku, záleží od vkusu. Dostupné sú v rôznych farbách aj materiáloch a určite sa do nich zamilujete aj vy.

Farby

Nebojte sa siahnuť po farbách. To, že je vonku škaredo neznamená, že sa musíte obliecť do čiernej. Bordová, šedá alebo zelená sú farby, ktoré naozaj letia. Nebojte sa kúpiť farebný kabát alebo čižmy zaujímavej farby. Budete pôsobiť naozaj originálne a štýlovo.

Kožuch

Kožuch sa dokonale hodí k zimnému počasiu a ak ešte nájdete štýl, strih a farbu, ktorá sa vám hodí, určite zaujmete. Kedysi kožuchy nosili len bohaté paničky no teraz sú stále dostupnejšie a vyzerajú priam fantasticky. Dokonale oživia každý nudný outfit.

Šál

Veľký šál do ktorého by ste sa mohli aj celá zavinúť je aktuálne in. S kockovanými vzormi alebo kombináciami rôznych zaujímavých farieb tak máte postarané o skvelý módny doplnok. Nezabudnite, že doplnok v podobe šálu musí byť zaujímavý a pestrý.

Okrem toho, že by ste nemali v zime zabúdať na farby nezabudnite ani na to, že sa treba teplo obliecť. Ak by ste mali riskovať prechladnutie, módu odložte bokom no nezabúdajte, že je možné obliecť sa teplo, no zároveň štýlovo. Určite nezabudnite na nejaký jesenný cardigan či sveter. A už len teplé ponožky a šup do chladných dní.