Ako si dať vyčistiť fasádu moderným spôsobom?

0
680
Ako si dať vyčistiť fasádu moderným spôsobom?
Ako si dať vyčistiť fasádu moderným spôsobom?

To, ako vyzerá vaša domácnosť, dokážete ovplyvniť veľmi jednoducho – jej pravidelným upratovaním. Čo sa týka fasády, je to veľmi podobné. Len s tým rozdielom, že umývať fasádu stačí raz za pár rokov, a že vy na to musíte vynaložiť iba minimálne úsilie. Ak ste zvedaví, ako môže fasáda vášho paneláku vyzerať tak ako kedysi, čítajte ďalej.

Klasika, ktorá vyšla z módy

Možno ste sa stretli s vysokotlakovým čistením fasád bytových domov. Táto metóda dlho kraľovala slovenskému trhu. Spočívala v tom, že sa chemický roztok zriedený s vodou striekal na fasádu. Jej nevýhodou však bolo to, že vysoký tlak mohol fasádu poškodiť. Okrem toho, roztok, ktorý nevsiakol do fasády, stiekol do okolia bytovky, čím ublížil rastlinám a zeleni naokolo. Aká je alternatíva? Ekologické čistenie fasád.

Ekologickým čistením fasády k jej kráse

Spoločnosť Bomba Fasáda sa rozhodla, že dá vysokotlakovému čisteniu fasády bytoviek červenú. Vybrala si zelenú, a tak vyvinuje 100 % rozložiteľný ekologický roztok, ktorý neškodí prírode. Nanáša ho valčekmi a štetcami a s pomocou vysokozdvižných plošín, takže nepotrebuje lešenie.

Aké sú výhody ekologického čistenia fasád bytoviek?

Okrem toho, že takýto typ čistenia fasád panelákov neškodí prírode ani vášmu zdraviu, môžete sa spoľahnúť aj na férový prístup a žiadne skryté poplatky. Kontaktná metóda, ktorú spoločnosť Bomba Fasáda využíva, nepotrebuje ani vašu vodu, ani elektrinu. Narozdiel od vysokotlakového čistenia fasád. Tým pádom je suma na zmluve, ktorú podpíšete, konečná.

Bomba Fasáda okrem toho ponúka aj bezplatnú ukážku, a to kdekoľvek na Slovensku. Počas tejto ukážky vám predvedie, ako rýchlo čistiaca emulzia zaúčinkuje. A aby ste neostávali v napätí, rovno vám to prezradíme – je to iba 15 minút.
Počas tejto ukážky si pracovníci z Bomba Fasáda prezrú fasádu vašej bytovky a zhodnotia mieru jej znečistenia či dostupnosť terénu a vypracujú vám cenovú ponuku.

Oplatí sa investovať do čistenia fasády bytovky?

Rozhodne áno! Okrem čistoty a prevencie pred zdravotnými problémami ako sú alergie či ekzémy čistením fasády paneláku zvyšujete aj hodnotu nehnuteľnosti. Navyše, pri bytových domoch máte tú výhodu, že sa cena za čistenie vypočíta medzi majiteľov bytov, takže vás vyjde výhodne.

Nečakajte už a objednajte si bezplatnú ukážku na stránke www.bombafasada.sk