Čo podarovať žene k Vianociam?

0
1214

Čo by tie ženy chceli, však? Niekedy je ženské pohlavie naozaj o čosi náročnejšie ale všetko sa dá zvládnuť ak poznáte nejaké tie tipy a triky ako vybrať správny darček pre ženu. Postupujte  pomaly a dôsledne a možno aj vy konečne nájdete niečo, čo tú vašu polovičku skutočne poteší.

  1. Praktickosť

Myslite na to, že ženy majú rady kombináciu praktickosti s akýmsi ,,pekným obalom“ alebo myšlienkou. Čo ak napríklad obliečka na vankúše s nápisom, ktorý jej dáva kompliment alebo ju vystihuje? Môžete skúsiť aj sami vytvoriť nejaký nápis a dať ho vytlačiť na deku alebo už spomínaný vankúš.

  1. Móda

No ktorá žena by sa nepotešila nejakému novému módnemu kúsku v šatníku. Ak si nie ste istí, čo vybrať alebo čo sa jej páči, darujte jej poukážku v určitej hodnote peňazí. Nezabudnite, že poukážka musí byť určená na nákup v obchode s oblečením alebo topánkami ak jej skutočne chcete dať najavo, že darček ste mali naozaj premyslený.

  1. Niečo s myšlienkou

Spomienky v podobe vašich fotiek sú naozaj krásnym darom pre ženu. Žena je totiž plná emócií a aj keď to chlap možno nepochopí, ženu zaručene poteší vaša spoločná fotka v nejakom peknom ráme. Môžete vybrať aj veľký rám s miestom na viac fotiek. Spomienky sú darom, ktorý má hlbšiu hodnotu.

  1. Spoločný čas

Ak ste typ muža, ktorý má často veľa práce, nepochybne potešíte vašu polovičku tým, že je darujete svoj čas. Len vy dvaja niekde v horách, kúpeľoch, malej chatke alebo niekde v inom meste. Skúste sa trafiť do jej vkusu a pokojne ju zoberte na víkend aj do mesta lásky-do Paríža. Určite vám to nikdy nezabudne.

  1. Dar na mieru

Na tento dar musíte ako-tak poznať svoju polovičku. Je nezvyčajná tým že má rada autá? Kúpte jej niečo do auta, poťahy, krytky na kolesá, pedále. Alebo má rada hudbu? Kúpte jej CD obľúbenej kapely či speváka, uvidíte ako sa poteší. A možno má tá vaša rada fitness. Tak čo tak jej kúpiť nové rukavice na cvičenie, shaker alebo závažia na nohy či ruky.

Záleží naozaj len na tom čo má rada vaša partnerka. Varenie, maľovanie, cvičenie, behanie, hudbu, pečenie…….zamyslite sa a vymyslite niečo naozaj špeciálne pre ňu.