Láska nie je hra

0
1290

Láska spočíva v pochopení toho druhého  a naplnení jeho potrieb a túžob. Niekedy je komplikovaná a nevysvetliteľná, no je tu. Možno sa nachádzate vo fáze kedy uvažujete. Rozmýšľate, hodnotíte a snažíte sa prísť na veci, ktoré si nedokážete vysvetliť. Toto by mala počuť každá žena:

Láska nepozná trest alebo nejakú pomstu, láska sa dokáže prispôsobiť a dokáže ustúpiť. Láska sa na nič nehrá a je priama, stála, trvalá  a intenzívna. Lásku môžeme cítiť, vidieť aj počuť. Nehrajte sa len hru na lásku. Ľúbiť znamená nedáva si žiadne limity a ultimáta, pretože láska nepozná hranice.

Láska nie je dočasná alebo chvíľková, nedokáže len tak ľahko odísť. Dokáže sa obetovať a je úprimná. Ak necítite takúto lásku, dajte si pozor či vaša láska nie je falošná.

Načo hrať nejaké zbytočné hry. Vyhrážať sa, urážať, nerozprávať sa či ignorovať. Láska takáto nie je.

Ako prebudiť lásku?

Stop urážkam a hádkam

Skúste sama pozorovať čo sa deje vo vašom vzťahu a zistiť, či je medzi vami tá naozajstná láska. Všetko sa dá napraviť a ak zo vzťahu odstránite škodlivé hádky, zbytočné urážky a ignoráciu, dáte priestor láske.

Viac komunikácie

Komunikácia je jednou zo základných pilierov vzťahu, ak tá zlyhá, často zlyhá aj všetko ostatné. Nechcite aby sa všetko postupne rozpadlo. Komunikujte a povedzte si navzájom svoje predstavy o ideálnom vzťahu. Úprimne, žiadny nie je ideálny, ale ak viete ako sa máte voči rôznym problémom postaviť, viete základný princíp na ktorom môžete začať stavať.

Nebojte sa prejaviť úprimnú lásku

Potešte partnera niečím, čo mu urobí radosť. Nebojte sa aj po rokoch obnoviť staré zvyky, či mu podarovať nejaké spoločné spomienky. Je veľmi vzácne ak si aj po dlhšej dobe dokážu partneri navzájom prejaviť lásku jeden druhému.

Zažite niečo

Skúste popozerať po webe a nájdite miesto, kde by ste chceli stráviť čo i len jeden deň s vašou láskou. Zažite spolu niečo nové, príjemné a pekné. Zážitky sú omnoho cennejšie ako hmotné dary, aj keď aj také urobia radosť.

Ak stále premýšľate nad tým ako ešte viac prebudiť lásku vo vašom vzťahu, skúste si vstať od počítača a niečo spraviť. Láska je trpezlivá no nenechajte ju dlho čakať.