Ušetrite svoje náklady, upratujte kanceláriu cez profesionálov

0
601

Ušetriť v týchto časoch je cieľom každej firmy. Škrtajú sa nevyhnutné výdavky, aby ostalo firme viac na rozvoj a prežitie.

Je ale potrebné vedieť, kde správne šetriť. Ak existuje dáka oblasť, v ktorej by šetrenie nemalo ísť bokom, tak je to čistenie alebo dezinfekcia kancelárskych priestorov.

Zanedbanie čistenia má dosah nielen na nárast počtu PN dní zamestnancov ale v konečnom dôsledku zasahuje aj do rozpočtu firmy.

98 ľudí zo 100 sa počas svojej kariéry nakazilo na pracovisku s infekčným ochorením. Čím menej budete mať zamestnancov na PN-ke, tým hladšie prebehne napríklad odovzdávanie projektu klientovi, alebo ušetríte čas nevyhnutými administratívnymi úlohami.

80% bežných infekcií sa prenáša dotykom, preto je potrebné infekčné miesta poznať a použiť na ne účinný čistiaci prostriedok. Neviete, ktoré miesta sú vo vašej kancelárii najzamorenejšie? Nevadí. Vy sa venujte svojmu biznisu a nechajte profesionálov na čistenie, nech si robia svoju prácu.

Prieskum spoločnosti Viking zameraný na kancelárske potreby zistil, že baktérie Staphylococcus boli zistené na 60% pracovných stolov. Pri fakte, že priemerne sa človek dotkne svojej tváre 6x za hodinu, je riziko prenosu choroby veľmi vysoké.

Upratovanie firiem ale nie je len o zdravotnom hľadisku. Podstatnú úlohu zohráva aj celkový vzhľad. Špinavé okná bránia v zime prechodu tepla do kancelárie. Navyše mikroskopické nečistoty narúšajú sklenený povrch a sklo sa časom stáva menej priehľadným a neestetickým.

V Británii prebehla štúdia medzi zamestnancami firiem. Len každý štvrtý si myslí, že ich kancelária je dobre uprataná.

Potom asi neprekvapí ani fakt, že až 55% zmlúv s upratovacími firmami je vypovedaných z dôvodu slabej kvality upratovania.

Je preto potrebné vybrať skutočne spoľahlivého partnera, ktorý ma za sebou roky skúseností a jeho portfólio klientov sa z roka na rok zväčšuje.

Spoločnosť Bemalux Cleaning Corp. s.r.o. sa upratovaniu kancelárií v Bratislave, ale aj na zvyšku Slovenska, venuje už roky. Vďaka profesionálnemu prístupu, vybaveniu a preškolenému personálu dosahujú výsledky, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na upratovanie vašich kancelárskych priestorov a presvedčte sa, ako sa vaša kancelária zmení na nepoznanie.