Zaobstarajte si barové stoličky, ktoré zvýraznia krásu vášho interiéru

0
611
Zaobstarajte si barové stoličky, ktoré zvýraznia krásu vášho interiéru
Zaobstarajte si barové stoličky, ktoré zvýraznia krásu vášho interiéru

Na mnohých miestach, kde trávime súkromné a obchodné podujatia, môžeme nájsť barové stoličky. Nájdeme ich v baroch, reštauráciách, v moderných firmách, kde sa zamestnanci stravujú v moderných kuchyniach a jedálňach, ktorých súčasťou je malý bar s barovými stoličkami. Rovnako často ich však nájdeme aj doma. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, kedy sa vám na jednej z týchto stoličiek sedí pohodlne a ako si vybrať, keď si ich chcete zaobstarať niekoľko do domácnosti?

Na čo sa zamerať pri výbere barových stoličiek?

Hoci mnohým ľuďom ide predovšetkým o vzhľad barovej stoličky, teda o to, ako pôsobí v interiéri, keď sa na ňu pozrieme, veľmi dôležitý je aj dizajn a funkčnosť stoličky.

Ak ide o modely, ktoré sa kupujú do vašej firmy a zamestnanci ich budú používať na polhodinové obedové prestávky, nie je potrebné riešiť ich pohodlie pri dlhom sedení. Ak však kupujete barové stoličky do baru alebo reštaurácie, ale aj do domácnosti, kde budete chcieť sedieť celé hodiny s priateľmi alebo manželkou a užívať si príjemný večer, stoličky musia byť pohodlné. Čo to však znamená?

Predpokladom dokonalého pohodlia sú čalúnené stoličky. Tým, že sú mäkké, nebudú nás tlačiť. K pohodliu prispieva aj dostatočne veľký priestor na odpočinok nôh. Je dobré, ak je sedadlo výškovo nastaviteľné. Dostatočne veľká bedrová plocha je tiež dôležitá pre pohodlie pri sedení. Luxusne vyzerajú aj čalúnené barové stoličky, ktoré sú mäkké a pohodlné. Ak sú potiahnuté ekokožou, ľahko sa udržiavajú a dajú sa z nich ľahko utrieť škvrny od jedla alebo nápojov.

Stabilita a nosnosť stoličky

Najmä ak bude na barovej stoličke sedieť zavalitý muž alebo korpulentná žena, treba zohľadniť nosnosť barových stoličiek. Ak je vaša domácnosť plná štíhlych ľudí a vo vašej širšej rodine nie je nikto s nadváhou, nemusíte mať až také obavy z nosnosti. Ale všade inde je dobré na to myslieť. Výborné sú barové stoličky s nosnosťou okolo 140 kg. Aj človek “ako hora” si bude môcť bez obáv urobiť pohodlie.

Stabilitu zabezpečuje pevná kovová konštrukcia aj dostatočne veľký “tanier” stojaci na podlahe, ktorý zaručuje, že sa stolička neprevráti, ani keď sa o ňu opriete z boku.

Mnoho pekných, moderných a kvalitných barových stoličiek, ale aj kancelárskych, jedálenských či konferenčných stoličiek si môžete kúpiť za príjemné ceny na Hawaj.sk . S tovarom a prístupom obchodu budete určite spokojní a v prípade potreby sa sem radi vrátite.