Klimatizácia nemusí byť len biela. Vyberte si kvalitnú klimatizáciu, ktorá má šmrnc

0
1698
Klimatizácia nemusí byť len biela. Vyberte si kvalitnú klimatizáciu, ktorá má šmrnc
Klimatizácia nemusí byť len biela. Vyberte si kvalitnú klimatizáciu, ktorá má šmrnc

Leto už začalo a mnohí z nás sa zamýšľajú nad tým, ako si spríjemniť blížiace sa horúčavy. Niektorí utekajú do najtmavších kútov svojho bytu, ako vyhnanci pred slnkom, iní zase trávia veľa času v sprchovacích kútoch. Spôsobov, ako sa schladiť je viac, no nie každý je vo vašej domácnosti dlhodobo účinný.

Najlepší spôsob ako zvládnuť vysoké teploty je zadovážiť si výkonnú klimatizáciu. Nájsť tú najvhodnejšiu pre váš domov, nemusí byť ale vôbec ľahké. Už dávno sa nehľadí len na výkon klimatizačnej jednotky, ale aj na jej dizajn. Prevedenie je skutočne dôležité z hľadiska celkovej atmosféry interiéru.

Na vzhľade skutočne záleží 

Ak ste do zariadenia a estetiky svojho interiéru investovali nemálo financií a času, mali by ste rovnakú pozornosť venovať aj výberu klimatizácie. Časy, keď boli klimatizácie výlučne len biele sú už dávno preč a ich výrobcovia sa snažia čo najviac prispôsobiť potrebám zákazníkov aj z hľadiska dizajnu.

Klimatizácia Daikin Stylish
Klimatizácia Daikin Stylish

Klimatizácia Daikin Stylish 

Veľmi dobrým príkladom je spoločnosť Daikin, ktorá sa rozhodla uviesť na trh klimatizáciu s prémiovým dizajnom a tým do veľkej miery odstránila dilemu, kam ju umiestniť. Jej príznačné označenie Stylish predznamenáva, že pôjde o štýlový kúsok, ktorý veľmi vkusne doplní váš interiér.

Na stránkach TermoTeamu ju nájdete až v štyroch farebných prevedeniach, vďaka čomu dokáže dokonale ladiť s akýmkoľvek zariadením. Ponúka sa v klasickej bielej, luxusnej striebornej, charizmatickej čiernej či elegantnom drevo dekore.

Ulahodí vám nielen po dizajnovej stránke, ale aj po tej funkčnej. Najmodernejšie technológie z nej robia vlajkovú loď značky Daikin. Ponúka nielen rýchle chladenie, ale aj vykurovanie a veľmi tichú prevádzku.

Všetko v jednom 

Namiesto toho, aby ste vyhadzovali peniaze za ďalšie zariadenia, môžete mať vďaka nej všetko v jednom. Ide o výkonnú klimatizáciu, ktorá zároveň plní funkciu plnohodnotnej čističky vzduchu či regulátora vlhkosti vzduchu. Jednou investíciou tak získate všetko, čo vaše ovzdušie urobí zdravým a čistým.

Výkonná, štýlová a šetrná 

Ďalšie kritérium, na ktoré sa v súčasnosti kladie veľký dôraz je šetrnosť. Chladivo R32, ktoré ponúka aj klimatizácia Daikin Stylish je ohľaduplná nielen k životnému prostrediu, ale aj k vašej peňaženke. Online aplikácia vám umožní kontrolovať jej spotrebu a mať tak všetky svoje výdavky neustále pod palcom.

Nahliadnite do ponuky TermoTeamu a vyberte si klimatizáciu so špičkovým dizajnom, ktorá má neodolateľný šmrnc.