Požičovňa stavebných strojov, ale aj príslušenstva

0
722
Požičovňa stavebných strojov

Požičať si stavebný stroj je najmenej, možno si poviete. Ale kto vám zaručí aj všetko potrebné príslušenstvo? Odpoveďou je požičovňa stavebných strojov Zeppelin. Nájdete v nej všetko na práce, ktoré vás čakajú na pozemku, záhrade či na dome alebo inej stavbe.

Na jar sa zíde minibager

Zháňate na rôznorodé jarné práce na záhrade či pozemku univerzálne stroje? Najvýhodnejšou voľbou je prenájom minibagra. Dá sa využiť na nespočetné spektrum prác: kopanie, hĺbenie, zarovnávanie terénu, prenášanie zeminy a jeho výhodou je aj to, že vďaka malej váhe nepoškodí podklad. Požičajte si ho len na nevyhnutne potrebný čas. Porobíte si všetko, čo máte v pláne a zároveň ušetríte.

Ďalší užitoční pomocníci

Možno hľadáte tiež väčšie bagre a nakladače na stavebné práce alebo stroje na záhradnú či technickú údržbu a ručné náradie na sezónne práce za domom, na pozemku. Ani toto si nemusíte kupovať. Radšej si požičajte. Výber je pestrý.

Záložný zdroj energie pri prácach

Pokiaľ potrebujete pri menších či väčších záhradných, chatových alebo stavebných prácach aj záložný zdroj energie, požičovňa Zeppelin poskytuje aj prenájom elektrocentrál. Benzínové, pojazdné či stacionárne.

Pestré príslušenstvo

Vidly, kliešte, kladivá, vrtáky, či metly. Doplňte si potrebné príslušenstvo bez toho, aby ste si ho len na určitý čas museli dokupovať. V požičovni stavebných strojov Zeppelin.

Pokiaľ ste sa teda rozhodli namiesto kúpy pre výpožičku, pobočky Zeppelin nájdete po celom Slovensku: V Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach. Tak si vyberte, čo potrebujete a hor sa na práce. Sezóna začína!