Trápi vás malé poprsie a chceli by ste to zmeniť? Zväčšenie prsníkov vám môže zmeniť život

0
520
Zväčšenie prsníkov vám môže zmeniť život
Zväčšenie prsníkov vám môže zmeniť život

Ak vás trápi váš hrudník, ktorým by ste sa chceli pýšiť, no nebolo vám toho nadelené možno toľko ako niektorým vašim kamarátkam, nemusíte sa nad tým viac trápiť. Plastická chirurgia je dnes už popredu a vy si môžete dať zväčšiť svoje prsia bez obáv. Nie len že budete príťažlivejšou pre mužov, určite vám stúpne aj sebavedomie.

Niektoré dámy sa až príliš trápia svojim vzhľadom, a na tom nie je nič zlé, pretože plastická chirurgia prichádza s riešením, vďaka ktorému dokážete zmeniť a upraviť nedostatky, ktoré vás trápia. Ak je vašim snom vyzerať ako Pamela Anderson, je načase si začať plniť svoje sny. Ako na to?

Nenáročná operácia

Ak už ste rozhodnuté pre zákrok, nemusíte sa obávať komplikovanej operácie. Dôležitá je prvoradá konzultácia s odborníkmi o vašom zdravotnom stave, ktorý je veľmi podstatný, pretože počas operácie je pacientka v celkovej anestézii. Pred samotným zákrokom musí každá pacientka absolvovať predoperačné vyšetrenia, ktorých sa taktiež nemusíte vôbec obávať. Budete oboznámená s tým, ako operácia prebieha a čo všetko bude chirurg vykonávať. Operácia trvá dve hodiny a po nej by vás mal niekto z vašich blízkych odprevadiť domov.

Čo vás čaká po operácii?

Augmentácia prsníkov je nenáročný zákrok, po ktorom vám môže ostať malá nenápadná jazva, ale keďže je rez veľmi malý, bude to takmer neviditeľné. Po operácií je potrebné dopriať si čas hojenia a kľudu aspoň štrnásť dní. Následne by ste mali absolvovať kontrolu. Po operácii môžete mať len slabé bolesti, väčšie komplikácie sú nepravdepodobné. Môže nastať mierny opuch alebo znecitlivenie bradaviek, ktoré potrvá len pár dní. Potom sa všetko zahojí a vaše prsia budú vo vašej vysnívanej veľkosti. Doprajte si aj vy to, po čom túžite.